Egészséges Komlóért Alapítvány
2019-10-03 12:00:00

Tisztelt Látogatóink!

Az alapítvány az alábbi céljai megvalósulása érdekében várja az adományokat:

- Komló Városában a járó- és fekvőbeteg ellátást végző intézményekben folyó tevékenységekre támogatásra és fejlesztésre gyűjtések szervezése, bonyolítása.
-A Komlói Egészségcentrum, Bányászati Utókezelő és Éjjeli Szanatórium Egészségügyi Központ működésének, gép- műszerbeszerzések beszerzésére támogatások megszerzésére irányuló tevékenység.
- Források rendelkezésre állása esetén támogatások nyújtása a Komlói Egészségcentrum, Bányászati Utókezelő és Éjjeli Szanatórium Egészségügyi Központnak, illetve Komló Városában a járó- és fekvőbeteg ellátást végző intézmények részére.

Az alapítvány adatai:
Név: Egészséges Komlóért Alapítvány
Székhely: 7300 Komló, Majális tér 1.
Adószám: 19170314-1-02
Nyilvántartási szám: 02-01-0001894