LÁTOGATÁSI TILALOM ELRENDELÉSE
2020-03-10 12:00:00

TISZTELT BETEGEK, LÁTOGATÓK, HOZZÁTARTOZÓK!

A NEMZETI NÉPEGÉSZSÉGÜGYI KÖZPONT ORSZÁGOS TISZTIFŐORVOSA HATÁROZATÁBAN LÁTOGATÁSI TILALMAT RENDELT EL A MAGYARORSZÁG TERÜLETÉN MŰKÖDŐ ÖSSZES FEKVŐBETEG ELLÁTÁST NYÚJTÓ EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNYBEN A COVID-19 KORONAVÍRUS TERJEDÉSÉNEK MEGAKADÁLYOZÁSA ÉS AZ ÉRZÉKENY BETEGCSOPORTOK VÉDELME ÉRDEKÉBEN!

A LÁTOGATÁSI TILALOM KITERJED A KOMLÓI EGÉSZSÉGCENTRUM BUESZ EK MINDEN FEKVŐBETEG OSZTÁLYÁRA! A LÁTOGATÁSI TILALOM BETARTÁSA MINDENKIRE NÉZVE KÖTELEZŐ ÉRVÉNYŰ, A MAI NAPTÓL A VISSZAVONÁSIG!

AMENNYIBEN BENT FEKVŐ HOZZÁTARTOZÓJUK SZÁMÁRA SZEMÉLYES SZÜKSÉGLETÉT ÉRINTŐ CSOMAGOT SZERETNE ÁTADNI, AZT DOBOZBA CSOMAGOLVA, NÉVVEL ELLÁTVA SZÍVESKEDJEN ÁTADNI A BETEGFELVÉTEL DOLGOZÓJÁNAK, AKI ELJUTTATJA A CÍMZETTNEK A CSOMAGOT.

Megértésüket köszönöm, tisztelettel:

Dr. Ságiné Dr. Polics Éva