KÖZLEMÉNY
2020-03-15 12:00:00

KÖZLEMÉNY

A koronavírus járványszerű terjedésének megelőzése érdekében a veszélyhelyzetre tekintettel az alábbi intézkedéseket hozzuk, melyek visszavonásig érvényesek:

Tájékoztatunk mindenkit, hogy 2020. március 16-tól a sürgősségi betegfogadó az alagsor 5. számú helyiségébe a szemészeti szakrendelés eddig helyére költözik.

Az alagsori szakrendelésekre a betegfelvételi bejelentkezés kötelező, ezt követően az oldalsó bejáratról közelíthetőek meg a szakrendelések.

Mindkét telephelyen a főbejáratnál érintésmentes testhőmérővel minden beérkező beteg, dolgozó és látogató testhőmérsékletét kötelező jelleggel mérjük!

Az Egészségfejlesztési Irodában és a sikondai telephelyen a csoportos foglalkozások (víz alatti gyógytorna, csoportos gyógytorna, klubfoglalkozások) felfüggesztésre kerülnek!

Az intézmény hátsó, pulmonológia felőli bejárata lezárásra kerül.

A bőrgyógyászati szakrendelésen csak előzetes telefonos egyeztetés alapján fogadunk beteget!

Tisztelettel kérjük fentiek betartását és szíves tudomásul vételét betegeink és önmagunk egészségének védelme érdekében!

Komló, 2020.03.15.

Dr. Ságiné Dr. Polics Éva                    Dr. Késői István

mb. főigazgató                             orvos-igazgató

Kóczián Éva                                   Várnagyné Dallos Ilona                                Fejes Éva