Behajtás és parkolás rendje
2019-05-23 12:00:00

Tisztelt Betegeink és Látogatóink!

Ezúton tájékoztatunk mindenkit, hogy 2019. 06. 01-től megváltozik az intézmény területére történő behajtás és parkolás rendje.

Tekintettel arra, hogy az INTÉZMÉNY SOROMPÓVAL LEZÁRT TERÜLETE MAGÁNTERÜLET, így a behajtás csak az engedéllyel rendelkezők számára lesz biztosított.

Indokolt esetben a betegek és hozzátartozóik részére az intézmény területére történő behajtás a betegszállítás időtartamára engedélyezett, azonban 30 percen belül kötelesek lesznek a sorompóval lezárt területet elhagyni.

Azon betegeknek, illetve hozzátartozóknak, akik ezt figyelmen kívül hagyják500 FT/ÓRA PARKOLÁSI DÍJAT KELL FIZETNIÜK kihajtáskor a portaszolgálatot teljesítő munkatársunknak a behajtáskor kapott igazolószelvény alapján.

Parkolás az intézmény területén kívül a város által kialakított parkolóhelyeken, a Majális tér felé vezető úton, illetve a régi gazdasági hivatal épülete helyett továbbra is biztosított és mindenki térítésmentesen igénybe veheti.

Szíves megértésüket megköszönve:

Dr. Ságiné Dr. Polics Éva