Hozzájáruló nyilatkozat a 3. oltás felvételéhez
2022-01-05 07:56:00

Tisztelt Oltakozók!

Az emlékeztető oltás felvétele érdekében az oltásra jelentkező személyeknek a védőoltás igénybevételét megelőzően – ahogy az az eddigi eljárásrend szerint is történt – nyilatkozniuk kell a védőoltás elfogadásáról.

A hivatalos Koronavírus tájékoztató oldalon (koronavirus.gov.hu) a módosított, aktualizált hozzájáruló nyilatkozat található meg, mely az alábbi linken elérhető:

Tisztelettel kérjük Önöket, amennyiben otthon szeretnék kitölteni, ezt a hozzájáruló nyilatkozatot hozzák magukkal.

Tisztelettel: Kórházi Oltócsoport